בכיר בחיזבאללה חושף את המסרים מאחורי “התרגילים הפומביים”

ראש המועצה המבצעת של ההתנגדות האסלאמית, סייד האשם ספידין, הודיע ​​כי המסר שמאחורי התרגילים הפומביים שערך חיזבאללה היה להפגין את נכונות ההתנגדות להתעמת עם כל תוקפנות ולשמור על משוואת ההרתעה עם ישראל.

 

יו”ר המועצה הפועלת של חיזבאללה, סייד האשם ספידין, הזהיר את ישראל כי הם יחוו את נחת זרועה של ארסנל הטילים המדויקים של ההתנגדות אם אי פעם יחליטו לנקוט ב”פעולות מטופשות”.

התרגילים הפומביים שערכו לוחמי חיזבאללה דימו מבצע התקפי ולכידת חיילים ישראלים, וכי בתרגיל המדומה הופעלו המל”טים של חיזבאללה.

בכיר ההתנגדות האסלאמית הודיע ​​כי המסר שמאחורי התרגילים היה להודיע ​​על נכונות ההתנגדות להתעמת עם כל תוקפנות כדי לשמור על משוואת ההרתעה מול האויב הישראלי. 

“למרות כל הלחצים הפוליטיים והסנקציות הכלכליות, ההתנגדות לא מוצתה ולא נשחקה”, ציין היו”ר. 

“[צפינו] בחוסר יכולתו של האויב לגבש כללי מעורבות חדשים ויידענו את הישראלים שאם אי פעם יחשבו על הרחבת מעגל התוקפנות שלהם, ההתנגדות מוכנה להמטיר על האויב מה שמעבר ליכולתו להרתיע”.

ספידין הזמין את העם הלבנוני להישאר רגוע ולהיות בטוח שההתנגדות מסוגלת להגן עליהם. יתר על כן, ספידין אישר מחדש את נחישותו של חיזבאללה לשחרר את כל שטחי לבנון מהכיבוש הישראלי. 

“חוות שבעא, גבעות כפר שובה והצד הלבנוני של הכפר אל-ע’ג’ר יחזרו כולם. ועינינו יישארו נשואות אליהם עד שיגיע הזמן לשחרורם”.

“לוחמי ההתנגדות שלנו יישארו חמושים עד למימוש ניצחון מוחלט”.

“הימורים על הקהילה הבינלאומית נועדו להיכשל”, ציין היו”ר; מה שישחרר את פלסטין ואת המשאבים הפלסטינים הוא “כוח והתנגדות הולכים וגוברים”.  אין סיבה נעלה יותר מאיחוד ההתנגדות שלנו כדי לפטור את עמנו מהדיכוי שנעשה נגדם, הוא הוסיף. 

היו”ר אישר כי מפקד המועצה הצבאית לשעבר של ההתנגדות, עימאד מוע’ניה, ייזכר כלוחם של המהפכה, למרות מאמצי המערב להציגו כטרוריסט.  הוא המשיך ואמר כי ציר ההתנגדות יימשך וישגשג “מעזה לגדה המערבית ומשם לשטחי 48  ומלבנון עד לאיראן”. 

פקיד חיזבאללה חושף מסרים מאחורי "תרגילים סמליים"

קרדיט: נור ניוז